Корзина
29 отзывов
+380577270387
+380675726290
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
АГРОМАГАЗИН

Як підвищити родючість грунту без гною і посліду? Є ефективне рішення!

Як підвищити родючість грунту без гною і посліду? Є ефективне рішення!

Зробіть один простий крок до багатого врожаю, здоров'ю вирощених Вами овочів, ягід і фруктів, до прекрасного газону і до задоволення, що отримується від дачних робіт!

 • Застосування компосту з гною і курячого посліду на вашому дачній ділянці стало традицією?

 • Чи замислювалися ви, як діють ці продукти і чи дійсно потрібно їх застосовувати?

 • Чи влаштовує Вас колосальна трудомісткість процесу їх внесення і мала ефективність застосування?

Швидше за все, Ви, як і більшість дачників звикли вносити такі органічні добрива, як послід птахів і гній тварин, для того, щоб поліпшити грунт на городі. Завжди вважалося, що це правильний підхід в землеробстві - адже всі розуміють, що якість, поживність, смак і користь вирощених продуктів в першу чергу залежать від здоров'я і родючості грунту. А якщо у вас на ділянці погана грунт або ви вважаєте, що ніякої шкоди від посліду і гною не буде, то ми вам рекомендуємо заглянути трохи глибше в цю проблему.

 заказать почвоулучшитель

 

ЯКЩО ВИ ПОМІТИЛИ, ЩО:

 • Незважаючи на те, що ви Ви регулярно поливаєте рослини, призначені для відкритого грунту, вони все одно в'януть, страждають від нестачі вологи, посухи і спеки; після дощу на поверхні грунту утворюється кірка, а потім вона тріскається і грунт швидко пересихає;
 • Ваші рослини в'януть, слабкі, повільно ростуть і дають мало врожаю;
 • При перекопуванні городу або підготовці грядок рідко зустрічаються дощові черв'яки;
 • Земля має дуже щільну структуру. При цьому внесення добрив, таких як компост з гною або послід, може вирішувати ці проблеми, але на короткий термін, а через якийсь час всі ці біди незмінно повертаються.

Чому це відбувається?

Це означає, що родючість грунту на Вашій ділянці необхідно терміново покращувати!

Навіть якщо у Вас прекрасний ландшафтний дизайн ділянки, це буде марна трата часу і грошей, якщо грунту неродючі. З любов'ю проведена посадка рослин в результаті розчарує Вас наступним результатом. Адже малоплодородная грунт зазвичай має погану структуру: в ній мало повітря, погана циркуляція води і недостатня кількість мінеральних речовин, якими могли б харчуватися рослини через кореневу систему. Не чекайте хороших врожаїв на неродючій землі!

 

 

Основою природного родючості грунту є її основне органічна речовина - гумус. Структуроутворюючих елементами гумусу грунту є гумінові речовини, основний і найціннішою частиною яких є гумінові кислоти. Саме в них прихований основний секрет органічного землеробства. Грунт здатна відновлювати свою родючість сама, варто тільки трохи їй допомогти. На жаль, часто відбувається підміна понять, і гумати стали називати гуміновими кислотами. Але саме природні гумінові кислоти, виконують роль «скелета» грунту і відповідають за її родючість. Гумінові кислоти, пов'язані з грунтовими мінералами, закріплюються в грунті і надають тривалий позитивний ефект на формування структури грунту, детоксикацію хімічно агресивних речовин, нейтралізацію важких металів, ріст і розвиток рослин.

 

Внесення перепрілого гнойового субстрату або посліду з метою поліпшення родючості грунту малоефективно саме тому, що вони містять вкрай мало активних гумінових кислот (або не містять їх зовсім). Тому, разом з подібного роду «органікою», Ви ризикуєте придбати насіння бур'янів у великій кількості, небезпечні мікроорганізми, збудників хвороб людини і рослин і яйця гельмінтів, а також важкі метали, антибіотики, гормони росту та інші небезпечні домішки.

 

 

Неприємний запах і консистенція гною або посліду часто псують все задоволення від дачних робіт. Крім того, для досягнення ефективності цих добрив необхідно вносити високі дози, як правило, по 50-80 кг компосту на 10 кв.м. щорічно - це дуже трудомісткий і витратний процес.

 

На сьогоднішній день одним з найбільш ефективних, простих і недорогих засобів, які допомагають поліпшити родючі властивості землі є внесення Поліпшувач грунту HUMUS BALANS родючості грунтів.

Цей продукт являє собою дрібний порошок чорно-коричневого кольору з вмістом природних гумінових кислот 50-60%, водорозчинних гумінових кислот близько 40% від органічної речовини, при цьому вміст органічної речовини від сухої речовини дорівнює 75-80%.

 

Поліпшувач грунту Humus Balans для відновлення родючості грунтів при щорічному застосуванні значно покращує структуру ґрунту, робить її розсипчастою, сприяє поглинанню та утриманню більшої кількості води, підвищуючи посухостійкість рослин, стимулюючи розвиток кореневої системи, покращуючи приживлюваність рослин і збільшуючи їх стійкість до стресів. Крім того, гумінові кислоти в складі Поліпшувач грунту сприяють засвоєнню корінням рослини поживних елементів, що знаходяться в грунті.

Рекомендоване дозування внесення Поліпшувач грунту Humus Balans для відновлення родючості грунтів: 2-5 кг / сотка в рік. Продукт вноситься в ґрунт один раз на рік перед посівом рослин. При внесенні рекомендується закрити продукт в грунт на глибину 2-15 см або рівномірно розкидати поверх землі. Поліпшувач грунту може застосовуватися як окремо, так і спільно з зеленим компостом, посилюючи його ефект і дозволяючи скоротити дозування зеленого компосту в 2-5 разів.

 

Humus Balans

для відновлення родючості грунтів

Гній, послід

Природні гумінові кислоти

50-60% високомолекулярних природних гумінових кислот (від органічної речовини)

40% водорозчинних гумінових кислот (від органічної речовини)

Разом: 90-100%

 

вкрай низька (менше 5-10%) вміст високомолекулярних гумінових кислот (або не містять їх зовсім) від загального органічної речовини

Патогенні мікроорганізми, яйця гельмінтів і насіння бур'янів

Не містить

Можуть містити в великій кількості

Тяжелые металлы, антибиотики, гормоны роста и т.п.

Не содержит

Могут содержать

Запах

Без неприємного запаху

Неприємний запах

Консистенція, умови зберігання

Сухе порошок, простий в застосуванні, зберіганні і транспортуванні

Має напівтверду консистенцію і високу вологість, що ускладнює застосування, зберігання і транспортування

Негативні наслідки для росту рослин в разі перевищення рекомендованих доз.

Виключені

Можливий опік рослин

Дозування

Витрата в середньому: 0,1-0,3 кг / 10 м2, один раз на рік перед посівом / посадкою.

 

Витрата гною в середньому: 50-80 кг / 10 м2 на рік.

 

Трудомісткість процесу внесення

Нетрудомісткий процес через низьких доз і зручної форми випуску

Дуже трудомісткий процес через високі дозувань і високої вологості гною / посліду.

 

Зробіть один простий крок до багатого врожаю, здоров'ю вирощених Вами овочів, ягід і фруктів, до прекрасного газону і до задоволення, що отримується від дачних робіт!

 заказать почвоулучшитель

Другие статьи
График работы
 • Понедельник
  09:0018:00
 • Вторник
  09:0018:00
 • Среда
  09:0018:00
 • Четверг
  09:0018:00
 • Пятница
  09:0018:00
 • Суббота
  10:0016:00
 • Воскресенье
  Выходной
Контакты
Life Force
Интернет магазин Life Force
+380577270387
Сотрудничество
+380675726290
Агроном консультант
УкраинаХарьковская областьХарьковул. Академика Павлова , 120
+380675726290+380675726290
Карта